Eesti English

Karge ja põhjamaine Maze 2017 kataloog on jagamiseks valmis, kuid alustame sellest, kui imetlusväärne on nende austus oma peamise inspiratsiooniallika, looduse vastu. Maze Interior alustas juba 2003 aastal loodusest inspireeritud sisustuselementide tootmist, kaotamata kordagi silmist looduse heaolu. Nad kasutavad koduseid tootjaid, toodavad pakendeid taaskasutatavatest materjalidest, ei hangi puitu ohustatud metsadest ning valivad kõige keskkonnasõbralikuma transpordiviisi.
 
  
Loe edasi… 
House Doctori uue kataloogi peamised märksõnad on uued ideed ja värske mõtlemine, need leheküljed tähistavad uut saabuvat hooaega ning uusi algusi. Kevad-suvine kataloog viib meid koos ilmade soojenemisega õue päikepaistelistesse kohtadesse ning rohelistesse paikadesse, kohtadesse, mida me sobmuses talveilmas tihti igatseme. Üheskoos korraldatakse pidulikke kogunemisi ning keeratakse mõnusalt kerra hubastes nurkades. Avastades ja luues uusi trende, materjale ning värve püütakse uue hooaja olemust meieni tuua, andes võimaluse välist värskust oma sisekujunduses kasutada. Uus kataloog on tuur multifunktsionaalse mööbli ja aksessuaaride hulgas, mis on abimehed oma koduse interjööri personaalseks muutmisel.
  
Loe edasi… 
REDISCOVER your home. 

There´s something comforting aout autumn. Nature´s colours fade into calmer, quieter versions. The days get shorter, the air turns colder and leaves loosen their grip and fall to the ground. It uncovers everything and let´s you rediscover nature´s underlying design. Its geometry, structures and balances. 
 

  

Loe edasi… 
Kuigi Vana-Kreeka matemaatiku endaga Maze uuel riiulisüsteemil seos puudub, kannab riiul Pythagorase teoreemi mõtet edasi. Teoreemi kohaselt saab kolmnurga kahe külje pikkuste teadmisel kolmanda välja arvutada. Arvutama uue riiuliga seoses muidugi ei pea, kuid metafoorina annab see edasi mõtte kahest tugipunktist, mille vahele kolmanda luua saab. Seda võib teha ohutult, valides klassikalise 80cm riiuli või loominguliselt kuidas vaid ise soovid. Ei ole õiget ega valet, on vaid kaks punkti ja maailm seal vahel.
 
 
Loe edasi…  Uudiste arhiiv Uudiste arhiiv

Koduleht Elitec'st