Eesti English

Ostutingimused

1. Ostutingimused
1.1.  Tingimused reguleerivad õigussuhteid, mis tekivad DES Studio OÜ (reg.nr. 12454214) ning Design Studio e-poes (www.designstudio.ee) ostu sooritavate klientide vahel.
1.2.  Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
 
2. Hinnad ja transport
2.1. Design Studio e-poes olevad hinnad on eurodes ning kehtivad ostu sooritamise hetkel. DES Studio OÜ’l on õigus hindasid muuta juhul kui see osutub vajalikuks.
2.2. Toodete hinnale lisandub kullerteenuse kulu. Juhul kui soovitakse kasutada mõnda teist transpordiviisi palume saata vastava sisuga e-mail: info@designstudio.ee
 
3. Tellimuse vormistamine
3.1. Vali sobivad tooted, lisa ostukorvi ning asu tellimust vormistama. Tellimuse saad vormistada nii kliendiks registreerides kui ka ilma registreerimata. Tellimuse eest saab tasuda läbi pangalingi. Kui soovid tasuda mõnel muul viisil palun võta meiega ühendust ning leiame sobiva lahenduse.
3.2. Kogu Design Studio e-poes müügil olev kaup on tellitav kaup, mis tähendab, et kaup tellitakse vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele. Sellised tellimused on käsitletavad kui spetsiaaltellimused. Spetsiaaltellimustest ei ole võimalik taanduda ajahetkest mil Design Studio on sõlminud tarnelaoga tagasipöördumatu ostu-müügi lepingu. 
3.3. Tellimuse sooritamisega kinnitab klient, et on tutvunud Design Studio e-poe ostutingimustega. 
3.4. Tooted kuuluvad DES Studio OÜ’le kuni arve täieliku laekumiseni DES Studio OÜ arveldusarvele.
3.5. Tellimuse täitmise tarneaeg sõltub tootest, täpsema informatsiooni saamiseks palume teha vastav päring e-mailie info@designstudio.ee. Erinevate toodete tarneaeg võib olla 3-4 nädalat.
3.6. Tellimuse kinnituse koopia saadetakse kliendi poolt ostu sooritamisel sisestatud e-mailile.
 
4. Projekti ja hulgimüük
4.1. DES Studio OÜ tegeleb ka toodete hulgi- ja projekti müügiga. Täpsema info saamiseks palume saata infopäring koos ligikaudsete kogustega aadressile info@designstudio.ee
 
5. Probleemid toodetega
5.1. Design Studio e-poest ostetud toodetele laienevad kõik Eesti Vabariigis kehtivatest seadustest tulenevad õigused. Juhul kui soovite toote mittesobivuse tõttu vahetada või tagastada peab toode olema kasutamata ning originaalpakendis, toote mittesobivuse korral kannab toode tagastamise transpordi kulud klient. Mittesobiva või probleemse kauba puhul võtke meiega ühendust.

 
Koduleht Elitec'st