Eesti English

Uudised

22/10/2015 11:58  Kappidest, kuid mitte tavalistest.. 
Ilmad kisuvad jahedaks, tuul keerutab õues lehti ning paratamatult veedame me aina rohkem aega toas. Kui eelmise nädalala postituses kirjutasime kodukontori sisustamisest, vaadates peamiselt kirjutuslaua lahendusi, siis selle nädalal vaatame kappe. Ja mitte mingeid tavalisi kappe!

Rootsi disainer ja insener Sara Larsson koos oma õe, arhitekt Anna Larssoniga, otsustas esitada väljakutse mööblimaailmale, luues uue väga tugeva identiteediga kauakestva kvaliteetse mööblibrändi A2. Peamised märksõnad on uudne, julge, eriline. Ja seda nad kahtlemata on!
 
 
Kapid: No Secrets & Collect 2012

 
Kapid: Display & Sneak Peek

 
Ilmselt võib juba esimestelt piltidelt näha, kui erilised ja silmatorkavad A2 disainerite tooted on. Lihtsad skandinaaviapärased valge ja puidu kombinatsiooniga kapid on erinevate tegumoodide abil muudetud palju silmatorkavamateks. Erilisust lisab teadmine, et näiteks Collect 2012 kappi on toodetud vaid 81 tükki, ei rohkem ega vähem kui aasta, mil peadisainer Sara Larsson sündis (1981).
 

Kapp Honey
 
Kapp Story
 
Kapp File

Lisaks erinevatele mustritele kasutatavad nad oma loomingus väga palju värve. Värve eraldi, koos, triipudena, ruutudena, nööpidena.. Ja need värvid panevad selle mööbli elama. 
 
Kapp Collect 2011

Kapp Collect

 
Kapid: Collect 2013 & No. 24

 
Lisaks erinevates mõõtudes kappidele ja sahtliplokkidele on valikus veel palju muud - TV-alused, kummutid, kirjutuslauad, toolid, riiulid jms. 
 
  
Tool New Bo & Kiiktool Joy
 
 
Laud Island koos New Bo toolidega & toolid Happy


Kapp Safary, tool Pile ning ratastel serveerimislaud Move

Kogu A2 kollektsiooniga saad tutvuda lähemalt klikates SIIN
 

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Koduleht Elitec'st