Kommentaarid (10)

Veendu, et ostad originaali!

Vargakindel Bobby seljakott on üle maailma populaarsust kogunud, mistõttu jagame nõuandeid, kuidas veenduda ostu sooritamisel, et tegu on originaaltootega. Järele tehtud toote võib saada märkimisväärselt odavama hinnaga, paraku ei pakuta selle hinna eest samaväärset kaitset ega funktsioone. 

Koti materjal ei ole järele tehtud tootel vargakindel ning kott kaotab oma korrektse välimuse kiiresti. Vaata nippe, kuidas olla kindel, et soetad originaali! 


NIMI – kõigil XD Design kottidel on brändi nimi nähtavas kohas – see on kas koti esiküljel koos helkurribaga või koti küljel, sanga alumise kinnituse juures.

USB PESA – väliseks laadimiseks mõeldud USB pesa paikneb XD Design seljakottidel alati koti sisemisel küljel, mitte koti välimisel osal.

VÄRVUS – originaalsete seljakottide värvitoonid on leitavad maaletooja või brändi kodulehel. Sama kehtib ka koti sisu kohta. Juhul kui kohtate mõnda erivärvuses kotti, mille sisu on erkroosa või neoonkollane on tegu kindlasti vale mudeliga. Kontrolli kindlasti värvitooni!

KVALITEET – Bobby originaal on valmistatud kvaliteetsest materjalist ning kõrgete nõuete järgi. Ebakorrektsed õmblused, ära vajunud kuju ja muud kehvema kvaliteedi näitajad on omased järele tehtud mudelile.

Kui kahtled, ära osta!

Oleme XD Design toodete ametlik maaletooja Eestis ning aitame Sind meeleldi, kui soovid tuvastada, kas müügikoht või toode on originaal. Samuti oleme tänulikud kui jagad meiega informatsiooni järele tehtud toodete müügikohtade osas.

Lisa kommentaar

Email again:
Kommentaarid (10)
nxQmkDZSKVyi yFTGdNxsE · 7. oktoober 2021
bLIhqAfmJ vkQGMJUETdri · 7. oktoober 2021
kWvhiANP mfKVPljZCqTxN · 22. oktoober 2021
dlJphokyWgP vBiWTJSECMm · 22. oktoober 2021
syIluUHkvtmEfap xUEnBZWmikeMaN · 25. detsember 2021
QwPESGRTHnj jWYbCfsKpakuv · 25. detsember 2021
xsKipcERZTVwM GYWpnfKDvIBXxEz · 7. jaanuar 2022
PSkfzYLyhNKcoFXW UIDmYHsv · 7. jaanuar 2022
BCARwvmyFqLQb JYoRVwdLA · 18. jaanuar 2022
aAsmfqjU gkVKTWYemq · 18. jaanuar 2022